• SMS doručíme, kedy určíte
  • Aplikácia pre Android
  • Tá istá cena zo zahraničia
  • SMS brána pre e-shopy?
Profesionálna podpora:
smspripomienky;info;sk
poradí a pomôže aj laikom ;-)
Vyskúšajte nás. Dáme Vám 1 SMS zdarma!
Registrácia do siete
Ste už registrovaný? Začnite SMSkovať.
Prihlásenie sa
Zdieľajte nás na Facebooku
casovane dorucenie sms,sms v urceny datum a cas,nacasovanie sms,sms dorucit neskor

SMS správu doručíme v dátum a čas, ktorý si pri odosielani nastavíte

Touto funkciou sa stávame úplne jedineční na trhu mobilných operátorov. SMS správu od nás odošlete okamžite, alebo využijete časované doručenie - vytvoríte tzv. pripomienku. Správu odošlete dnes a my ju doručíme na mobilný telefón príjemcu v dátum a čas, ktorý zadáte. Časovanie doručenia ponúkame ku SMS správe zadarmo!

Pozrime sa na výhody, ktoré z toho plynú:

Narodeninové SMS! Pošlite ich už dnes. Nezabudnete.

V kombinácii s prenosom Vášho čísla máte možnosť úplne transparentne odosielať narodeninové SMS alebo SMS k iným sviatkom už dnes s tým, že adresátovi ju doručíme v deň sviatku. Tak už nezabudnete a adresát nezistí, že ste využili túto funkciu, pretože SMS správa príde z Vášho telefónneho čísla!

PF 2013 a Silvester strávite bez starostí.

Chcete poslať svojim známym novoročné prianie presne o pol noci? Odošlite teraz, načasujte doručenie o 0:00 na Nový rok a užite si Silvestra naplno! SMSky doručíme, pokiaľ sa budete dívať na ohňostroj a odpovede, ktoré Vám od adresátov prídu, Vám doručíme priamo na Váš mobilný telefón.

Starostlivosť o zákazníkov

Využite časované doručenie aj vo Vašej práci. Môžete svojim zákazníkom pripomínať koniec viazanosti, možnosť uzavretia novej zmluvy a iné termíny, ako napr. objednávky a pod.

SMS pripomienky

Túto funkciu odcenia aj tí, ktorých známi neustále na niečo zabúdajú. Nemusíte ich nútiť pridávať si poznámku do plánovacieho kalendára. Načasujte im SMS pripomienku. Tá plne nahradí plánovací kalendár a budete mať istotu, že na Vašu dohodu nezabudnú.

Lacný nábytok - eshop