• SMS doručíme, kedy určíte
  • Aplikácia pre Android
  • Tá istá cena zo zahraničia
  • SMS brána pre e-shopy?
Profesionálna podpora:
smspripomienky;info;sk
poradí a pomôže aj laikom ;-)
Vyskúšajte nás. Dáme Vám 1 SMS zdarma!
Registrácia do siete
Ste už registrovaný? Začnite SMSkovať.
Prihlásenie sa
Zdieľajte nás na Facebooku

S aplikáciou pre AndroidTM máte svoj telefónny zoznam, časujete a šetríte!

S aplikáciou pre mobilné telefóny a tablety SMSkujete ako doteraz, no výhodnejšie, a to i zo zahraničia! Zoberte si svoj mobilný telefón na dovolenku, pripojte sa na WiFi a SMSkujte koľko chcete za skvelé ceny siete smspripomienky.sk! Aplikácia je bezplatne dostupná v Google Play (Android Market).

Telefónny zoznam a smspripomienky.sk stále so sebou

Aplikácia funguje rovnako, ako bežné odosielanie SMS správ. Máte prístup ku svojmu telefónnemu zoznamu, môžete posielať viacerým príjemcom naraz a vďaka sieti smspripomienky.sk získavate aj možnosť načasovať doručenie SMS správ. Ak správu nechcete odoslať ihneď, zvolíte dátum a čas a my ju vtedy doručíme.

Navyše máte možnosť importovať si svoj telefónny zoznam do našej siete a mať tak všetky svoje telefónne čísla po ruke, keď SMSkujete z klávesnice počítača v zóne moje.smspripomienky.sk.

Na dovolenke Vám stačí mobil a WiFi - neplatíte roaming!

Vďaka technológii siete smspripomienky.sk pri SMSkovaní zo zahraničia neplatíte roamingové poplatky. Nájdite Wifi internet (väčšina hotelov túto službu má) a posielajte správy na Slovensko za neuveriteľnú cenu 0.08€. Ušetríte tak desiatky centov na každej správe!

Prejsť na aplikáciu do Google Play

Lacný nábytok - eshop